Strawberry & Apple

Single Unit - 1.2 oz
$1.99
1
Strawberry & Apple
$1.99
1
Save money when you subscribe! Cancel or manage your subscription online and pay when your order ships. Learn More

That's It takes their fruit bars seriously and keeps them simple. All they need are two ingredients; strawberries and apple. These fruit bars are bursting with flavor and rival the real thing. A perfect light snack any time of day!

  • 100 calories, 0g fat, 0g added sugar
  • Nutrients: vitamin C, vitamin A, potassium, iron, and fiber
  • Two servings of fruit in each bar
  • No preservatives, colors, juices, or concentrates

That's It takes their fruit bars seriously and keeps them simple. All they need are two ingredients; apple + strawberry. These fruit bars are bursting with flavor and rival the real thing. A perfect light snack any time of day!

  • 100 calories, 0g fat, 0g added sugar
  • Nutrients: vitamin C, vitamin A, potassium, iron, and fiber
  • Two servings of fruit in each bar
  • No preservatives, colors, juices, or concentrates

Apple, Strawberries.

That's It is a company dedicated to delicious snacks made with clean and simple ingredients. The team is passionate about creating and sharing sustainable, healthy, all-natural snacks that are perfect for anyone, anytime, anywhere.

Each day is busy and as a result, over 80% of individuals do not meet their daily recommended servings of fruits and veggies. Preparing fruits and veggies can be time consuming, so thankfully That's It handles the washing, peeling, and cutting. Now you can easily enjoy real, whole fruits.

Gelvio Favorites

Honey Stinger
Single Unit - 1.8 oz
$2.45
0
Nuun
Single Unit - 1.9 oz
$6.99
0
Spring Energy
Single Unit - 1.6 oz
$3.49
0
Kate's Real Food
Single Unit - 2.2 oz
$2.99
0
Maurten
Single Unit - 1.4 oz
$2.49
0
Think Jerky
Single Unit - 1.0 oz
$2.99
0
Shar
Single Unit - 1.5 oz
$3.95
0
Emmy's Organics
Single Unit - 1.5 oz
$2.29
0
Honey Stinger
Single Unit - 1.0 oz
$1.49
0
Gnarly Nutrition
Single Unit - 0.4 oz
$1.99
0
Maurten
Single Unit - 1.4 oz
$3.90
0
Chomps
Single Unit - 1.2 oz
$1.99
0

Reviews